«دیمکتب» دنیایی دیجیتالی برای یادگیری

قوانین و مقررات

ضمن تشکر از بازدید شما از وب سایت «دیمکتب»، قوانین و مقررات حاکم بر این وب سایت را به شرح ذیل به استحضار می رساند. بدیهی است مشتریان ارجمند با خرید و دانلود از «دیمکتب»، این قوانین و مقررات را پذیرفته اند. لذا کلیه کاربران محترمی که قصد عضویت و خریداری از «دیمکتب» را دارند، ضروری مفاد این توافق‌نامه را به طور کامل مطالعه و سپس اقدام به عضویت و خرید از سایت فرمایند. عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.

بند ۱

مشتریان محترم برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه نموده و در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی مراحل عضویت را طی می‌کنند.
تبصره ۱
کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

تبصره ۲
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

تبصره ۳
عضویت در «دیمکتب» رایگان است.
 

بند ۲

فرایند خرید از «دیمکتب» توسط کاربر به این شرح است:

قسمت اول: بازدید از مصولات ارائه شده در سایت
قسمت دوم: پرداخت مبلغ معین به‌صورت آنلاین توسط خریدار
قسمت سوم: مراجعه به بخش مربوطه و دریافت لینک دانلود محصول (محصولات) خریداری شده (لینک دانلود محصول (محصولات) خریداری شده به آدرس ایمیل کاربر نیز ارسال می گردد).


بند ۳

«دیمکتب» اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربران محترم در اختیار ایشان قرار می‌دهد:
– توضیحات مقتضی در خصوص محصول
– تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید محصول بر عهده مشتری است.


بند ۴

اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از «دیمکتب» به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود.


بند ۵

کاربران محترم مجاز به ارائه  اظهاراتی (Comment) که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر بوده و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد، نمی باشد. همچنین کاربران مجاز به ارائه اظهارتی خلاف شأن و مخالف با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران نبوده و چنانچه هر یک از کاربران محترم این ماده را رعایت نکنند، ضمن لغو عضویت ایشان، مراتب به مراجع ذی صلاح اطلاع رسانی خواهد شد.


با تشکر و احترام فراوان

مدیریت سایت «دیمکتب»