با ما در تماس باشید 09351983731|info@dmaktab.ir
درخواست منابع علمی2020-01-01T12:08:35+03:30

درخواست منابع علمی

پژوهشگر گرامی سلام،

با توجه به مشکلات متعددی که در کشور ما در دسترسی به منابع ارزشمند علمی برای محققان محترم وجود دارد، از زمان راه اندازی «دیمکتب» تا کنون درخواست های متعددی جهت دریافت یک یا چند منبع علمی (از جمله کتاب یا مقاله) از طرف کاربران محترم به صورت اختصاصی مطرح شده است که ما در «دیمکتب» تمام سعی مان بر تهیه این منابع و اشتراک گذاری آن ها به صورت رایگان بوده است. شما نیز در صورت نیاز به یک کتاب یا مقاله خاص می توانید درخواست خود را از طریق فرم زیر ارسال بفرمایید و امیدواریم که بتوانیم در اسرع وقت پاسخگوی نیاز شما باشیم.

تذکر: لطفا پیش از ارسال درخواست، وجود کتاب در صفحات زیر را بررسی فرمایید:

  • سایت «دیمکتب» از یک موتور جستجوی قدرتمند داخلی استفاده می نماید. لطفا از این قسمت وارد بخش جستجو شوید.
  • در سایت «دیمکتب» موتور جستجوی دومی نیز طراحی شده است که وجود کتاب مد نظر شما را در بین بیش از ۲۶,۰۰۰ کتاب از ۳۶۰ ناشر بین المللی بررسی می نماید. لطفا از این قسمت وارد شوید.

فرم درخواست منابع علمی

تکمیل و دقیق بودن اطلاعات مندرج در فرم، به ما در تامین درخواست شما کمک خواهد کرد.  • کتاب «راهنمای جیبی عکاسی دیجیتال» Digital Photography Pocket Guide
  • کتاب «ترفندهای عکاسی دیجیتال، 100 نکته و ابزار قدرتمند» Digital Photography Hacks - 100 Industrial-Strength Tips & Tools
  • کتاب «دستور العمل گمشده عکاسی دیجیتال» Digital Photography - The Missing Manual

بازدیدها: 14

بخش اسلایدینگ بار را میتوانید فعال یا غیر فعال کنید و هر ابزارکی را میتوانید در این قسمت فراخوانی کنید و همچنین می‌توانید در این قسمت از کدهای HTML نیز استفاده کنید.
اسلایدینگ بار دارای 4 ستون هستش که شما میتوانید در 1 ، 2، 3 و یا 4 ستون محتوای خودتون رو قرار بدید. میتوانید رنگ پس زمینه رو تغییر بدید، رنگ جداکننده ستون‌ها و همچنین حالت شیشه‌ای رو فعال کنید، خط بالایی را فعال کنید یا بطوری کلی در موبایل یا PC غیر فعالش کنید. با آوادا هرکاری ممکنه فقط باید بخواهید.

کارهای اخیر

اطلاعات تماس

تهران، خیابان ولیعصر، خیابان مینا، شماره 333

Phone: 8888 9999 - 021

Mobile: 9999 888 - 0912

Fax: 6666 7777 - 021

Web: iranavada.com

جدیدترین کتاب های تخصصی